Wnętrza w marmurze

Obecnie nie ma potrzeby kojarzenia marmuru jedynie z ekstrawaganckimi pałacowymi wnętrzami. Ten elegancki kamień coraz częściej gości w naszych domach, dopełniając stylowych aranżacji. Warto przyjrzeć mu się uważnie, ponieważ w połączeniu z innymi zapewnia oryginalny wystrój, chociaż najważniejsze to jednak to, aby marmur z uwagi na chłód nie znalazł się we wnętrzu w nadmiarze. Nie może być materiałem dominującym, ponieważ wtedy uzyskamy wrażenie mało przytulnego pomieszczenia.

Marmur w salonie

Jeśli chcesz zaadaptować w swoim salonie modny marmurowy trend wnętrzarski, nie potrzebujesz wielu zmian. Możesz postawić na dodatki. Wykorzystaj w tym celu stolik kawowy z marmurowym blatem, wazony czy ramki. Możesz skorzystać z materiałów, które imitują marmurowy wzór. Tak właśnie w salonie mogą wyglądać Twoje poduszki, narzuty, a nawet sofa.

Marmurowa kuchnia

Zapewne domyślasz się, że zaproponujemy marmurowy blat kuchenny i parapety. Dołożymy ze swojej strony coś jeszcze, mianowicie wszelkie wyposażenie, jak na przykład talerze, kubki czy deski do krojenia. Co powiesz na siedziska krzeseł obite materiałem imitującym marmur?

Łazienka w marmurze

Łazienka to pomieszczenie, w którym relatywnie najprościej zastosować marmurowe wariacje, gdyż możesz wybrać właśnie takie płytki, blat pod umywalkę czy też obudowę wanny. Jeśli akurat teraz nie w smak Ci generalny remont, zastosuj marmurowe dodatki: dozowniki, mydelniczki oraz wszelkie pojemniki łazienkowe. Dodatkowo możesz zdecydować się na nowoczesną lampę w marmurowej obudowie.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *