O lustrach do salonu słów kilka

Mieszkanie bez lustra? To niedorzeczność, ponieważ stanowi podstawowy element w przedpokojach, holach i łazienkach. Czy jednak tylko w tych pomieszczeniach sprawdzają się najlepiej? Z pewnością w tych są praktyczne, niemniej jednak lustro przydaje się w sypialni, ale też salonie. W ostatnim przypadku zapewniają naprawdę oryginalny aranżacyjny akcent. Sprawdź, dlaczego są tu tak bardzo polecane.

Optyczne powiększenie wnętrza

Jeśli cierpisz na nieuleczalny w najbliższym czasie mały metraż salonu, warto byś zdecydował się w nim właśnie na lustro. Z wiadomych powodów powiększy on optycznie wnętrze, a także nada mu oryginalnego wyglądu. Lustro w salonie może okazać się ponadto równie praktycznym dodatkiem w przypadku pomieszczeń, takich jak hol czy łazienka.

Jaki kształt lustra wybrać?

Kształt lustra wybieramy w zależności od tego, w jakim miejscu chcemy go powiesić. Jeżeli zdecydujemy się na powieszenie lustra w salonie nad komodą czy też stylowym kredensem, koniecznie należy wybrać któryś z prostokątnych modelów. Jeśli postanawiasz powiesić lustro na pustej ścianie, gdzie nie znajdują się żadne meble, możesz wybrać model pionowy, owalny lub okrągły.

Lustro z ramą czy bez?

Jeśli zdecydujesz się na lustro bez ramy, nie będziesz mieć problemu z dopasowaniem go do konkretnej aranżacji salonu. Możesz jednak posunąć się krok dalej i wybrać ramę świetnie wpisującą się w daną stylizację. Posrebrzane ramy wpiszą się w styl klasyczny i retro. Drewniane obramowanie lustra doskonale sprawdzi się tak samo dobrze w każdej aranżacji, jak lustro bez obramowania.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *