O dekoracjach wnętrz słów kilka

Dodatki stanowią najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o podkreślenie charakteru wnętrza. Można powiedzieć, że bez nich widoczny staje się brak pewnego rodzaju dopełnienia. Czyżby chodziło o wisienkę na torcie? Trochę w tym prawdy. Sprawdź, co może być tą wisienką w Twoim domu.

Na salonach

W salonie zaaranżowanym w każdym jednym stylu warto przemycać dodatki. Dzięki nim wnętrza nabierają własnego charakteru, poza tym stanowią spójną całość. Nie chodzi tu tylko o bibeloty na półkach czy komodach, ale również o poduszki, narzuty, pledy czy zasłony.

Zawsze modne świeczniki

Jeżeli chcesz zadbać o zawsze modne wnętrza, postaw na świeczniki. To praktyczna dekoracja, która sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Możesz wybrać świeczniki z obecnie najmodniejszego materiału, jakim jest marmur, ale też ponadczasowe srebro oraz eleganckie złoto. Metal, miedź, beton oraz drewno to kolejne materiały, z których możesz korzystać do woli. Jeśli cenisz kolorowe wariacje, możesz zdecydować się wybór świeczników w pięknych pastelowych barwach.

Gdzie stawiać świeczniki?

Świeczniki z racji tego, że można wybrać je w naprawdę wielu wzorach i kolorach, idealnie nadają się do każdego wnętrza. W salonie stanowią stylową ozdobę stolika kawowego, komody, regałów czy kominka. W kuchni sprawdzą się jako dekoracja na stole, półkach czy parapecie. Natomiast dzięki świecznikom w łazience zapewnisz sobie prawdziwe spa, ale także oryginalny charakter tego jakże ważnego pomieszczenia w każdym domu.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *